Jump to content
Sign in to follow this  
Guest FyNuTzu

Caut partener

Recommended Posts

Guest FyNuTzu
  • Ofertavedem după ce host
  • Mod: Clasic / respawn
  • Numar sloturi: 32
  • DNS: vedem după ce nume îi punem
  • Caut: caut un băiat ca sa stie ceva legătura tehnic.  Eu muncesc si as avea nevoie cât timp sunt la munca sa se mai ocupe .gen sa stie sa configureze un vps .sa aibe habar.plus ca n-am jucat sau deținut server din liceu si nu prea stiu noutățile pe aici.
  • Ofer: fondator +ftp  plus dacă o să fie băiat de calitate o să-i ofer si ceva financiar .[pare ca din filme].

Guest Reply
1 hour ago, Guest FyNuTzu said:
  • Caut: caut un băiat ca sa stie ceva legătura tehnic.  Eu muncesc si as avea nevoie cât timp sunt la munca sa se mai ocupe .gen sa stie sa configureze un vps .sa aibe habar.plus ca n-am jucat sau deținut server din liceu si nu prea stiu noutățile pe aici.
  • Ofer: fondator +ftp  plus dacă o să fie băiat de calitate o să-i ofer si ceva financiar .[pare ca din filme].

Posted (edited)

Daca tehnician ai nevoie atunci sa stii ca iti pot configura eu serverul de la 0 atata timp cat esti in comunitatea Vip Game. Iti pot face un addons stabil in functie de ce mod alegi tu sa instalezi pe server. Restul este problema ta, ce nume,ce host. 

Mentionez, fac asta gratis nu contra cost, atata timp cat serverul ramane in comunitatea Vip Game. Nu vreau nici un grad pe server, iti fac addons-ul, il instalez iar restul e treaba ta ce faci.

Ma gasesti pe teamspeak de dimineata pana la ora 13:00, unii oameni mai si muncesc. Iar in weekend sunt toata ziua online, deci ma poti contacta daca ai nevoie de tehnician.

Edited by Powerel

Guest Reply

Il pot configura si singur .(am deținut acum cativa ani servere de cs :)) )  Doar ca mai am nevoie cât timp sunt la munca sau plecat prin "lume" sa mai fie cineva pt ajutor . Serverul va rămâne aici.

7 hours ago, Guest FyNuTzu said:

Vps pentru?

Există firme de Hosting, dacă riști să mergi pe VPS cu un server, o să primești instant flood.

Îți recomand, din pură experiență să mergi dacă ai posibilități pe GP Hosting pe Frankfurt, pe România e overlow mare, dar acum depinde și de pluginuri.

Am înțeles baftă, nu mai fac offtopic, să nu fiu averitzat.

Îți recomand să vorbiți cu shaddy.Dacă dorești.

Am văzut că e în căutare de Fondator, uite Link .

Posted (edited)

Am primit mesaj de la cineva . Dacă nu ne vom  intelege la detalii o să-l deschid singur zilele astea .  T /c 

Edited by FyNuTzu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Board Life Status

Board startup date: December 03, 2018 02:40:37