Jump to content
Sign in to follow this  
mosliviu

Cerere unban mosliviu

Recommended Posts

Numele tau: mosliviu

Numele serverului: TM.VIPGAME.RO

Numele adminului care te-a Banat?: [TM]Aquila

Motivul banului?  : nu exista motiv real.

Dată și Ora: 11:30 PM  04.04.2019

SteamID și IP "Poti afla tastand în consola STATUS": STEAM_1: 0: 1314196124 si iP:79.115.137.0

Dovada "Demo & Screenshot: www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1674883 

:contra:Astept numele adminului care te a banat pentru ca in Staff ul nostru nu exista un admin cu acest nume plus ca " MOTIVUL BANULUI " este unul real si anume " NEPREZENTARE WARGODS"  . Wargods-ul este curat intradevar dar te astept cu numele CORECT al adminului care te-a banat si cu motivul pe care ti l-am spus eu si vei primi Unban! Mult Succes!

Posted (edited)
2 hours ago, SoartA said:

:contra:Astept numele adminului care te a banat pentru ca in Staff ul nostru nu exista un admin cu acest nume plus ca " MOTIVUL BANULUI " este unul real si anume " NEPREZENTARE WARGODS"  . Wargods-ul este curat intradevar dar te astept cu numele CORECT al adminului care te-a banat si cu motivul pe care ti l-am spus eu si vei primi Unban! Mult Succes!

Mie jucatorul Aquila mi-a cerut worgod, si l-am furnizat. Nu inteleg de ce scrie nefurnizare worgods ,ca l-am dat.  Dupa aprox 3 minute dupa ce am dat worgod Aquila a scris simplu "ai ban", nu am vazut motiv, in consola mi-a aparut kicked by console, deci nu stiu ce informatie a scris  adminul care a dat banul si motivul invocat de el. Eu unul am furnizat wargod-ul si dupa cum vezi este curat.  Mai mult de atat nu stiu ce as putea face. Edit: Adminul pare a fi acviLa . Multumesc.

Edited by mosliviu
completare

:pro:Vom discuta despre aceasta situatie iar in decursul acestei zile vei primi Unban!

Just now, SoartA said:

:pro:Vom discuta despre aceasta situatie iar in decursul acestei zile vei primi Unban!

Multumesc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Board Life Status

Board startup date: December 03, 2018 02:40:37