Jump to content
Sign in to follow this  
*Joker

[RESPINS] Cerere Moderator

Recommended Posts

• Nume:  Alex
  • Vârstă: 18
  • De ce aplici pentru acest grad ?: Pentru ca imi place aceasta comunitate.Si imi doresc sa imi petrec timpul liber aici
  • Ce sectiune doresti spre moderare?: Orice doriti dumneavostra , si orice categorie credeti ca este potrivita pentru mine.
  • Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?: Cu activate , ordina si disciplina
  • Ai intrat in grupul nostru de Facebook ? (CLICK AICI) : da 
  • Ai intrat in grupul nostru de STEAM ? (CLICK AICI) : da 
  • Ai intrat in grupul nostru de Gametracker? (CLICK AICI) :da 
  • Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: In ultimele zile am fost online in fiecare zi mai mult de 1 ora :) si am facut si eu niste posturi.
  • Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: da
  • Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?:Desigur.
  • O scurta descriere despre dvs.(minim 30 cuvinte):Numele meu este Alex , sunt din Mures si am 18 ani . Timpul meu liber in majoritate il petreec pe calculator.Am avut 3 comunitati de gaming dar din pacate Nu au tinut mai mult de 1 an.
  • Alte precizari: Nimic,

Vad ca incepi sa faci activitate , de la mine ai :pro: dar sa maresti activitatea

• Like 1

Si de la mine un :pro:meriti o șansă, succes. 

• Like 1

Posted (edited)

EDIT: Nu faci parte din staff ca sa-ti dai cu parerea in aceasta sectiune , pe viitor fi mai atent. 

Edited by DiaManTe FMM

Te astept pe teamspeak sa vorbim , dupa o sa iau o decizie.

.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Board Life Status

Board startup date: December 03, 2018 02:40:37