Jump to content
Sign in to follow this  
K3nvelo

Cerere admin K3nvelo

Recommended Posts

352kihg.gif Numele tau : Maruta Dumitru Adrian

352kihg.gif Numele pe Server :K3nvelo

352kihg.gif Varsta : 31 de ani

352kihg.gif Ore jucate "link gametraker" : https://www.gametracker.com/player/K3nvelo/89.40.233.73:27015/

352kihg.gif Link Test Wargods (obligatoriu) : www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1627029

352kihg.gif Ai citit regulamentul? : da 

352kihg.gif Esti Steam ON & OFF? : da, nu pot juca de pe steam ca e pc ul praf, fuctioneaza cu steam on de parca asa avea 2000 lag, joc de la munca :)))SI JOC DE LA 8 DIMINEATA  PANA LA ORA 16:00 

352kihg.gif Poti ajuta serverul cu o donatie? : da pot pe viitor sa vad cum decurge servarul, imi place servarul ca sunt mereu admini si singura problema este dimineata ca rup astia cu coduri din cz ca nu este on admini, si a inceput sa se goleasca servarul din cz asta, eu am obseravt asta de cand joc, inainte la ora 13;00 era full acum este gol din cz la codari 

352kihg.gif Ai mai fost admin? :DA am fost . pe mafia.sibiu.ro, am pauza de cs 4 ani :) 

352kihg.gifTeamspeak (OBLIGATORIU) asta nu stiu cum sa iti dau 

:pro: , te-am vazut activ imi place.

• Like 1

ms frumos man, imi place servarul dar au inceput sa intre toti pripasii cu coduri si nu imi place, prefer sa dau cu banu in ei ca la pacanele :))))))

@K3nvelo intra pe TeamSpeak sa vorbim IP-ul sv-ului e : TS.VIPGAME.RO

TS ,REGULMENT,  rezolva-le  . meriti deoarece ai varsta necesara si se vede ca esti un om matur ,citeste regulamentul boss. 

PRO

Cu stima Neamtu

Edited by Marian97

ms frumos man, joc cs de cand s a inventat, prima oara half life si dupa cs, dar s au schimbat multe chestii si nu le stiu pe toate iti dai seama, dar daca ma puteti ajuta eu fac ce trebuie, si joc de la service cs ca acasa ma cert cu lumea:))) maruta dumitru adrian am pe fb daca vreti sa vedeti etc ca nu am 16-19 ani,  nici aia cu  wargods nu era, noi faceam ss si demo 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Board Life Status

Board startup date: December 03, 2018 02:40:37